Elektryczne maty grzewcze - przyjemne ciepło na każdym kroku

Nowoczesny i niezawodny system grzewczy przy użyciu mat Cronos to nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz, energooszczędność i przede wszystkim komfort cieplny. Stąpanie po podłodze ogrzewanej elektrycznie będzie znacznie przyjemniejsze.

Ogrzewanie podłogowe

Elektryczne ogrzewanie podłogowe przy użyciu mat grzewczych to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, które wciąż zyskuje na swojej popularności. Instalacja schowana pod posadzką bardzo dobrze oddaje ciepło, dlatego też jest chętnie montowana w domach i mieszkaniach, a także pomieszczeniach biurowych jako dodatkowy system, niezależny od instalacji centralnego ogrzewania.

Elektryczny system grzewczy można stosować do różnego typu płytek, bez konieczności stosowania specjalnej wylewki.

Kontrola ogrzewania termostatem

Kontrola ciepła płynącego z mat grzewczych jest możliwa dzięki podłączeniu instalacji do termostatu. To z jego pomocą można dokładnie regulować moc ogrzewania, a także programować cykle grzewcze dostosowane od swoich potrzeb. Co więcej, nowoczesne termostaty pozwalają na obsługę kilku systemów grzewczych, a wbudowane elektroniczne panele są intuicyjne w obsłudze.

Z termoregulatorem koszty związane z eksploatacją mat grzewczych są relatywnie niskie, co czyni to rozwiązanie bardzo dobrym pod kątem ekonomicznym.

Uniwersalne zastosowanie

Maty grzewcze do ogrzewania podłogowego charakteryzują się dużą uniwersalnością i nadają się do instalacji punktowej, bądź na całej powierzchni posadzki. Dzięki temu można wykorzystać je jako podstawowy lub dodatkowy system grzewczy. Swoje zastosowanie znajdują zarówno w salonach, kuchniach, łazienkach, przedpokojach i innych domowych pomieszczeniach, ale także są instalowane w biurach i wielu obiektach o charakterze użytkowym.

Elektryczne maty podłogowe można układać przed instalacją nowej posadzki lub podczas remontu starej.

Ogrzewanie matą grzewczą i jego główne zalety

nieskie-koszty-eksploatacji

TANIA EKSPLOATACJA

Niska awaryjność mat grzewczych Cronos przekłada się na niski koszt eksploatacji. Ponadto, produkty objęte są aż 10-letnią gwarancją.

pelna-kontrola

PEŁNA KONTROLA MATY GRZEWCZEJ

Elektrycznym ogrzewaniem podłogowym zarządza się poprzez termostat z czujnikiem temperatury. Z poziomu panelu termoregulatora można ustawiać dokładną temperaturę dostosowaną do swoich potrzeb.

BRAK OGRANICZEŃ ARANŻACJI

Maty grzewcze instalowane są pod podłogą, co pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni, niż w przypadku pomieszczeń z tradycyjnymi grzejnikami ściennymi.

dbalosc-o-zdrowie

TROSKA O ZDROWIE

Ogrzewanie podłogowe nie wpływa na obniżenie wilgotności powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu jest ono zdrowsze.

efektywnosc

EFEKTYWNA INSTALACJA GRZEWCZA

Ogrzewanie przy użyciu mat grzewczych sprawia, że ciepło idzie do góry od samej podłogi, dzięki czemu cyrkulacja powietrza jest bardziej optymalna.

Układanie mat Cronos pod różnymi posadzkami

Elektryczne maty grzewcze można układać pod płytkami w każdym pomieszczeniu, na powierzchni niewyłączonej
z użytkowania zabudową stałą, jak np. wanna lub kabina prysznicowa. Instalacja sprawdzi się zarówno w kuchni, łazience, przedpokoju czy salonie.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe znakomicie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach jako główny
lub dodatkowy system grzewczy.

MATA GRZEWCZA

O MOCY 150W

Wysokiej jakości mata grzewcza 150W została wytworzona z odpornych materiałów, które znacząco wpływają na długą żywotność produktu i jego niską awaryjność. Można ją stosować w każdym pomieszczeniu o dobrej izolacji jako podstawowy lub dodatkowy system grzewczy. Siatkę maty można docinać, aby dostosować jej wielkość do swoich wymagań.

Główne zalety podłogowej maty grzewczej

 • Ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie
 • Szybki czas nagrzewania
 • Łatwość instalacji i dopasowania wielkości maty
 • Pełna kontrola temperatury przy użyciu termostatu
 • Znikome straty energii
 • Długa gwarancja

MATA GRZEWCZA

O MOCY 200W

Podłogowa mata grzewcza na podczerwień o mocy 200W została stworzona z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu bardzo dobrze przewodzi ciepło i jest przy tym wytrzymała. Nadaje się do wykorzystania punktowego lub na całej powierzchni posadzki. Jej zaletą jest możliwość dokładnej kontroli temperatury przy użyciu termostatu.

Główne zalety podłogowej maty grzewczej 200W

 • Ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie
 • Szybki czas nagrzewania
 • Łatwość instalacji i dopasowania wielkości maty
 • Pełna kontrola temperatury przy użyciu termostatu
 • Znikome straty energii
 • Długa gwarancja

Wybierz matę grzewczą dobraną
do Twoich potrzeb

MATA GRZEWCZA 150W

Dobierz odpowiedni metraż:

Nie jesteś pewny którą matę grzewczą wybrać?

Skorzystaj z pomocy naszych konsultantów